Burçlar Ve Özellikleri

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge gök cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına cephe veren bir antraktç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı şeşnda strüktürlır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt yerleri üzere ferdî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sahih adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve minval gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ayin burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak yer düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene zarfında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Bugün birlikte insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine büyük nispet göstermektedirler. Bununla baş başa astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez tevellüt haritası yorumlamak, kişilik analizi bina etmek, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin canındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en kök görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt tarihine, saatine ve yerine nazaran hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesin bir ati tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı elan lüks bili sahibi cereyan etmek istiyorsanız, birkötü terimle zıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt tarihine nazaran belirlenir ve birkötü kişiye nazaran kişilik ve gelecekteki vakalar karşı bili verebilir.

  2. Aslan Burcu: Ekseriyetle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur ciğerin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Veladet haritasında Ay’ın evetğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı üzere evetşfakat şekline kalıntı değer.

Burç yorumlaması karşı çok lüks bili sahibi cereyan etmek ciğerin, astroloji terminolojisine aşina cereyan etmek önemlidir.

Fehva Mazmunı
Veladet haritası Bir kişinin tevellüt takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet takkadak yükselen burçtur. Kişinin kendini söyleyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı bili verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin canındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile dayalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde hareket ederken bir diğer gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin canındaki etkilere kalıntı edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğfiilimlere kalıntı edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse bile, sahih bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, ati tahmini ve elan sağlam çok bap karşı bili ita konusunda enikonu bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://imalathane.name.tr/ https://twittersosyalmedyaajansi.name.tr/ https://uzaktankumandalihelikopter.name.tr/ https://mangalbarbeku.name.tr/ https://mushavadurumu.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma