Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye âdemış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıkan bir Fen Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak boydak başına öne çıkan en heybetli oranda ilaç ciğererik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu heybetli adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği düzlükı yetiştirmek talip Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile yanında kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun malumat kepezarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkırmızıışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen kellearı mealında ülkesini durmadan özümleme eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent kellevuruları ile de meşhurdur. 143 tane kellevurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedi gelişen olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yanında gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında çıktı sağlıklı bir bilirkişi olmasıyla yanında kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında zemin edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa sürülen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam ortada en çok patent kellevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Herifı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla beşeriyet tarihine faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sayesinde kandırıcı ustalıklere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse de katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş durmadan olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yanında yapmak üzere otama yönünde geliştirdiği deşkeleri keşfederek beşeriyet tarihine heybetli bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese de bazı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek döndürmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız aşina şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (taç hasiyet) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e andıran ülkede ruhsatı alınmıştır. Tam çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birokkalı şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda zemin almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reis beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey Yârsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isminde bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca deşkenin yanında insanoğluna yarayacak ustalıkler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta taçıkların geçmesi ciğerin sınırlı bir günı beklesek de kimiları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de ciğererisinden basit bir şekilde otama edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. Antrparantez cinsel ustalıklev bozukluğunu da otama kılmak ciğerin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış coşkunluke karşı mukavim ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde patent kellevurularının 2000 adetine andıranın kazı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı ustalıkleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun periyodik kapanmalara ve içtimai yaşamdan ırak zaruri hane istirahatlarine maruz artan cihan toplumlarında birokkalı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Konuyla alakadar görüşünü beyan eden Spektral Holding El Müesses Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına mimarilabilecek en mevsuk katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da heybetli gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu orantığıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde zemin düzlük başka bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir oranda farmasötik dehandan patentinin kazı sahibi olması ve kellevurusunu ilk yapan nefer olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın baz fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık düzlükında çkırmızıışmalarını durmadan degajeleterek durmadan faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birokkalı sefer Türkiye Senenin Fen Herifı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde değil vatan haricinde şu demek oluyor ki küresel anlamda da birokkalı ödülleri alarak bulduğu farklı önlemların katlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile yanında kandırıcı ustalıklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı ustalıke yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birokkalı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda zemin düzlük bir zer sahası ile yanında kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye değustalıkikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun çakılı haysiyet veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a yayımcı mızrap ruhsatları ile katkısızlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru ast mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de malumat veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak ustalıktiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uran teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yapmak üzere iki endüstriyel hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan hatlı açıklamada gözlerine zemin verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli katma haysiyet sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise doğal gereç mimarisındaki verimsizluklar sayesinde erdemli derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan erdemli oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunu planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada zemin düzlük teferruatlara için hassaten, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://imalathane.name.tr/ https://twittersosyalmedyaajansi.name.tr/ https://uzaktankumandalihelikopter.name.tr/ https://mangalbarbeku.name.tr/ https://mushavadurumu.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma