Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, tutarlı ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınü dereceyle bitirmiştir. üste Bilkent Üniversitesi İşletme Vukuf Yönetimi kısmınde de eğitim bilimi almıştır. Amerikalıın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de lisan eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir temeları eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal boyun projeleri alanlarında biriyi başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir diğeri de IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak vazife yaratıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Direktörlüğü’nün indinde üste geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabilinden önemli pozisyonlarda vazife yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları içinde, şuurlu Dinçler sosyal boyun projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, torlaklerin eğitim bilimi ve hars meydanındaki gereksinimlerinı alınlamaya yönelik çalışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde gestaltlandırdığı şuurlu Dinçler hareketi ile Üniversite torlaklerinden, ortaokul öğrencilerine derece cümle bu gestaltlanmanın içinde bulunarak, faydalı alışverişlerde bulunmuşlardır. Kendisi üste, Birleşmiş Milletler kabilinden önemli Uluslararası Kurumlarla da çalışmalar yapmış ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş eşıdır ve iş hayatında da başarılı bir kariyere sahiptir. üste farklı tekebbür ve yapılarda başkanlık pozisyonlarında da etkili olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal boyun ve pediatri meydanındaki çalışmalarını şiddet kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal boyun projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş hayatındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çalışmaları, torlaklerin eğitim bilimi ve hars meydanındaki gereksinimlerinı alınlamaya yöneliktir. Ve bu çalışmaların sürdürülmesi torlaklerde örnek örgütleme ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://imalathane.name.tr/ https://twittersosyalmedyaajansi.name.tr/ https://uzaktankumandalihelikopter.name.tr/ https://mangalbarbeku.name.tr/ https://mushavadurumu.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma