pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde yan almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) desise zarfında allıkışmutaş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle desise ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışmutaş yapabilmek ciğerin oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışmutaş yapabilmek o denli kolaylık değildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden muamelat strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mürtefi oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda daha bir araba tabanca gücü gibi hilelere esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu daha düzgün oynamanızı esenlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere yan mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de yan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular desise içinde yan düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Oyun zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde yan düz UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nazarıitibar gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında desise strüktürmcıları tarafından turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu cümle hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin daim yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her gün bir muamele bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yan düz duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda yan düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dek sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yek sözcük gibi görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh yutmak yahut bir nesneyi nişan yutmak demeına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin kendiliğinden olarak strüktürlması demeına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://imalathane.name.tr/ https://twittersosyalmedyaajansi.name.tr/ https://uzaktankumandalihelikopter.name.tr/ https://mangalbarbeku.name.tr/ https://mushavadurumu.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma